Доставка та оплата

Умови оплати:

Обов'язковою умовою нашого магазину є 5% передоплати, але не менш ніж 100 гривень за товар, який Ви хочете замовити. При його одержанні Вам залишиться доплатити решту суму за мінусом передоплати. А ми зі свого боку зобов'язуємося перед Вами якомога швидше передати товар перевізнику для того, щоб одиниця в найближчі терміни була доставлена ​​до Вас.

Далі Ви можете вибрати один з, пропонованих нижче, способів оплати товару, який буде зручним саме для Вас:

Спосіб №1: Накладений платіж при отриманні товару.

У Вас є можливість розрахуватися за товар, безпосередньо, при його отриманні, у відділеннях служби доставки, або, при отриманні товару кур'єром, при цьому:

Комісія за накладений платіж при відправленні «Склад-Склад» на службі доставки «Нова Пошта» становить 2% від суми товару, яку будете оплачувати при отриманні + 20грн за оформлення платежу.

Комісія за накладений платіж при відправленні «Склад-Двері» на службі доставки «Нова Пошта» становить 2% від суми товару, яку будете оплачувати при отриманні + 35грн за оформлення платежу.

Способ №2: Прием онлайн-платежей через LiqPay.

Ви можете оплатити замовлення онлайн банківською картою * Visa і MasterCard.

Оплата за допомогою платіжних карт здійснюється наступним способом:

під час оформлення замовлення на сайті, Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Спосіб оплати» вам потрібно вибрати «Оплата ​по Liqpay». Після оформлення замовлення потрібно вибрати кнопку «Оплатити». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів, де Вам необхідно буде підтвердити оплату. Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.

* Оплата можлива тільки картами, випущеними на території України

Умови доставки:

Більшість товарів на нашому сайті надані під замовлення, орієнтовний час доставки цих товарів становить від трьох до семи робочих днів, але в окремих випадках більше, наприклад, 30 робочих днів - ця інформація вказана на сайті біля товару.

У рідкісних випадках терміни доставки можуть бути змінені, але Ви, в обов'язковому порядку, будете проінформовані про це менеджерами магазину.

Стосовно товарів, які є в наявності:

У разі якщо замовлення було прийняте і оброблений до 13:00 поточної доби, тоді він буде відправлений у той же день, якщо ж пізніше, тоді на наступний робочий день. Замовлення відправляємо перевізником «Нова пошта».

За допомогою даної доставки Ви можете отримати товар навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни. В середньому доставка займає 1-3 дні, не включаючи форс-мажорні обставини, наприклад, ситуація в східних областях країни. Вартість доставки сплачуєте Ви і розрахувати її можете на сайті «Нова Пошта» або уточнити у менеджера NEO24.

Також Ви можете обрати відділення, яке знаходиться найближче до Вашого дому.


Та відстежити свою посилку одразу ж у нас на сайті:

 

ВІДСТЕЖЕННЯ
ПОСИЛОК
 
 
 
 
 
 
Детальніше на сайті
Інша посилка

Отримавши товар при перевізнику, обов'язково перевірте чи немає на ньому зовнішніх пошкоджень і дефектів. Якщо все гаразд, тоді забирайте товар, і хорошого, а також приємного Вам користування!

У випадку якщо ж Ви виявили якісь дефекти, варто оформити Акт-претензію на пошкодження товару на складі перевізника і зателефонувати нам для подальших вказівок!

За додатковою інформацією про доставку звертайтеся за вказаними на сайті телефонами.

Введіть свій номер телефону і наші менеджери Вам зателефонують найближчим часом!
Телефон